Kdo jsme?

Děláme svět barevnější… 🙂

_MG_1107

Ing. Jaroslav Jílek
jednatel společnosti

Od začátku mého působení jsem si prošel pozice jako skladník, obsluha tónovacího zařízení, logistik, závozník zboží, administrativní pracovník a ekonom. Což mi umožňuje snadnější náhled na věc a objektivní posouzení v diskusi co lze nebo naopak nelze provést či změnit. Aktuálně mám na starosti veškerou ekonomiku fungování podniku a zajištění celkového bezproblémového chodu provozovny, kanceláří, čerpací stanice i skladů v Ostravě.

Ve volném čase přemýšlím nad možnostmi rozvoje naší společnosti a trochu také věnuji četbě, košíkové a poslechu klasické hudby.

Kamila Golombová
účetní společnosti

Petr Vlachovský
korozní inženýr (level 3) – č. certifikátu 401-0051
vedoucí prodeje nátěrových hmot

Jsem korozní inženýr s dvacetiletou praxí ve strojírenství, z toho 15 let v oboru povrchových ochran (kontrolor jakosti a vedoucí lakovny). Velmi často se pohybuji na významných stavbách, mostech a objektech nejen v Moravskoslezském kraji.

Ve svém volném čase se věnuji masážím a tejpování. Preferuji aktivní odpočinek s rodinou na Jižní Moravě, kde se staráme o vinohrad.

Bc. Aleš Přibyla
obchodní zástupce
nátěrové hmoty a práškové barvy

Patřím mezi nejmladší členy týmu a mým úkolem je zajišťovat obchodní zastoupení a BackOffice nátěrových hmot. Poradím Vám s použitím vhodného produktu a zpracuji jakoukoliv nezávaznou nabídku. Mám na starost také prodej práškových nátěrových hmot, zprostředkování informací a tvorbu cenových nabídek ohledně pohonných hmot.

Většinu volného času trávím jako aktivní fotbalista.

Pavel Bartík

obchodní zástupce
vedoucí prodeje práškových barev PULVER a plastových obalů

Na pozici prodeje práškových barev a technického servisu pracuji více než deset let. Za naši společnost jsem schopen zajistit nejen práškové barvy, ale také obalové materiály nebo povrchovou úpravu. Pohybuji se napříč celou republikou. Ačkoliv to zní jako klišé, ale má práce je zároveň mým koníčkem. Proto mě můžete kontaktovat kterýkoliv den v jakoukoliv hodinu.

Ve zlomcích volného času se věnuji motorismu, fitness a zdravé stravě.

Eva Hrabovská
sklad, expedice

Skladové prostory musí být plně funkční a vše musí být na svém místě. Kromě dodržování pravidel  ve skladu mám na starost také fakturaci a příjem/expedici zboží. Vždy s úsměvem spolupracuji se zákazníky a samozřejmě také s kolegy.

Jako dvojnásobná babička často a s oblibou hlídám svá vnoučata.

Tomáš Kosina
sklad, expedice

Ing. Aneta Hanková 

Marketing a vztahy se zákazníky 

Dříve jsem působila v oblasti PR pro okresní nemocnice. Aktivní komunikaci, branding a budování vztahů se zákazníky považuji za naprostou prioritu. Ve společnosti PZS Group mám na starost celou oblast marketingu a organizaci firemních seminářů a eventů pro naše obchodní partnery.

Jakmile odložím business outfit, jsem aktivní sportovkyní a v posledních letech také běžkyní. Miluji sea food a jeho přípravu.

Powered by themekiller.com